Alışveriş yapmak için üye olmalı mıyım?

Hayır. Alışveriş yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz. Mağazamızdan istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepeti görüntüleyin ve alışverişi tamamla tuşuna basın. Karşınıza çıkan ekrandan siparişe ait kişisel bilgilerinizi, teslimat adresinizi ve kargo seçeneğini seçerek ödeme adımına devam edin. Ödeme yöntemini seçerek siparişinizi tamamlayacaksınız. Her türlü soru ve düşünceleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Herbalife Nutrition ürünleri güvenilir midir ?

40 yılı aşkın deneyimiyle Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır. Herbalife markasını dünyanın en iyi beslenme şirketi olarak konumlandırma amacımızı desteklemek için, beslenme ve sağlık alanında lider olan danışmanları Beslenme Danışma Kurulumuza dahil ederek her geçen gün genişletiyoruz. Danışmanlarımız beslenme, fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam tarzı alanlarında uzman olan saygın bilimadamlarıdır. Beslenme Danışma Kurulumuz Nobel ödüllü Prof. David Heber (PhD) başkanlığında pek çok uzmanı barındırmaktadır.

Sitenizden kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli midir ?

PayTR lisanslı ödeme kuruluşu ile çalışmaktayız. PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı) uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Sitemizden banka/kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3D Secure özelliği mecburidir. 3D Secure ile ödeme yapılırken, kullanıcının ekranında bankalar tarafından sunulmakta olan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Aynı anda ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kod, 3D Secure işlem ekranında istenen alana girilir. Onay verilmediği taktirde ödeme gerçekleşmez. Yani kart sahibi dışında kimse ilgili ödemeyi gerçekleştiremez.

Tüm ödemeler sırasında bilgi alışverişi sadece sizinle banka arasında gerçekleşir. Ödeme ekranınızı ve dolayısıyla kart bilgilerinizi sizin dışınızda kimse göremez.